GuildPortal will be going offline (permanently) by the end of the month.
Sign Up! Login: Password: New User? Forgot? Support
Nábor
Commandoano
Guardianano
Gunslingerano
Sageano
Scoundrelano
Sentinelano
Shadowano
Vanguardano
Informace
Server Status
Server status could not be determined, because it is temporarily unavailable.
Ahoj!
Vítejte na stránkách guildy Doupe!

Hrajeme Star Wars: The Old Republic na serveru Ludo Kressh na strane Republiky. Guildu jsme založili jako projekt „Doupe.cz a prátelé“ pro odpocinkové hraní SWTOR, u kterého se budou potkávat bývalí i soucasní redaktori Doupete, jejich prátelé a samozrejme ctenári našeho webu. Cílem je spolecné plnení úkolu, procházení flashpointu a casem snad dojde i na operace. Když se tu objeví príznivci PvP, dostane se na program guildovního hraní i škádlení Impéria ve warzonách.

Pokud se k nám chcete pridat, vyplnte prihlášku na fóru (viz vzor); po schválení se jen ozvete ve hre guild masterovi nebo nekomu z oficíru a budete prijati.

Síla vás provázej!

Locky
Novinky
ArchivesRSS

Účast v soutěži Colicoid War Games

Nesquick, Apr 6, 12 9:59 AM.
Čtyřčlenná skupina hrdinů Republiky se vydala získat vyspělé zbraně od Colicoidů. Abysme získali výhodný kontrakt pro Republiku, museli jsme vyhrát v Colicoid War Games nad týmem Impéria, pro které to ve výsledku nedopadlo úplně nejlépe. Mise byla nad očekávání úspěšná a všechny nástrahy překonány.


Další skalpy Heroic World Bossů

Locky, Feb 17, 12 10:18 AM.
Po malé pauze jsme se do toho hezky opřeli a podali si tři nové Heroic World Bosse. Trapjaw na Tatooine byl jen na rozehřání, s našimi levely už nás moc netrápil, teprve u Battledroida R4-GL na Nar Shadaa se sem tam něco dělo. Ale až na Alderaanu jsme se museli snažit - Ulgo Siegebreaker byl zdatným soupeřem a zejména jeho silné AoE útoky nám daly zabrat. Sice to nebyl zrovna učebnicový kill bez ztráty kytičky, ale i u něj nám to vyšlo hned napoprvé.

 

Další pokořený flashpoint

Locky, Jan 29, 12 7:35 AM.
Odhodlali jsme se pokračovat v příběhu započatém na Taralu V (kde jsme tentokrát vyzráli i na bonusového bosse) a ponořili se do nebezpečných chodeb Maelstrom Prison. Skvělý flashpoint přinesl hned dvě skvělá překvapení (neprozradíme) a novou garderóbu pro Shebyra (smugglerům padl jen sem tam blaster, lamičce skoro nic). Z výpravy jsme přivezli několik pohlednic: na první je Shebyr, kterak hrdinně tankuje, na druhé pak momentka „lamička a pistolníci“ a na třetí a čtvrté bonusový boss „před a po“.

PS: Většina bossů padla díky našim originálním taktikám. Metody zahrnovaly osobitou kombinaci her na schovávanou a na honěnou, taktiku „healer kituje bosse přes půl flashpointu, než padnuvší zbytek doběhne“, případně divácky atraktivní trik s odstřeleným tankem a dokousáváním poloviny bosse ve třech. Zjišťovat taktiky až za běhu má prostě svoje kouzlo.

 

Nuda v poušti

Locky, Jan 24, 12 6:09 PM.
Při čekání na Heroic World Bosse (nakonec se zbaběle neukázal) jsme si dlouhou chvíli zkrátili několika (víceméně) přátelskými duely. Šampionem je nutno vyhlásit mistra tanka Shebyra - přestože se soutěže zúčastnil jen kvůli neplánovanému opuštění vyhlídkového letu při snaze napsat nějaké moudro do chatu.

 

Datacrony a Subject Alpha

Locky, Jan 19, 12 7:19 AM.
Včerejší noc bylo na Tatooine rušno. Při putování po heroic questech došlo na sympatické world PvP a nakonec došlo i na párty v balóně při cestě za záludně ukrytými datacrony. Stojí za zmínku, že přestože první datacron získali i souputníci z Impéria, k druhému už se dokázal dostat jen špičkový tým ve složení Fail & Lamička (aka Ertefol a Locky). Přikládám i nový obrázek z druhého killu Subject Alpha, který nám tentokrát zapózoval.

 
Kdo je online
There are   members online.
Kalendář
There are no upcoming events.
RSS
ShoutBox
No shouts have been added yet.

Advertisement
So-and-so has logged on!
%title%
%message%